Havaalanı Transferi

Şehir içi şoförlü hizmet almak isteyen misafirlerimize de belirledikleri program doğrultusunda ücretlendirme yapılarak transfer sağlanmaktadır. Kullanılacak araçlar otelimize aittir.

Yolculuk ederken ihtiyacınız olan havaalanı transferi istediginiz gün, istediğiniz saat hizmetinizdedir. Havalimanı ulaşımlarınızda 61 Park Otel´i tercih edin, lüks araçlar ile ekonomik, güvenli bir ulaşım hizmeti satın alabilirsiniz. 

İlk günkü heyecanla transfer işlemlerinizi profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinizi ister online kredi kartı, ister havale, isterseniz araçta ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kapıdan kapıya transfer seçeneği ile istediğiniz saatte istediğiniz yere sizi ulaştırırız.

Trabzon ilinde bulunan havaalanından şehrin istediğiniz yerine özel transfer hizmetimiz bulunmaktadır. En iyi araçlar ve en güvenilir şöförlerden oluşan muhteşem ekibimiz ile sizleri havalimanında karşılıyor ve konaklayacağınız yere en rahat ve en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Trabzon Havalimanı Hakkında : Hava Meydanı olarak 1957 yılında hava trafiğine açılan Trabzon Havalimanı, 1985’de her tür uçağın kalkış ve inişine müsait hale gelerek, 1995 yılında havalimanı statüsüne kavuşmuştur. 1988 yılında alınan bir kararla Hudut Kapısı olarak ilan edilince yurtiçi yurtdışı tüm seferlere tam zamanlı hizmet eder hale gelmiştir.

Trabzon Havalimanı TZX – Popüler Güzergahlar
Trabzon Havalimanı TZX – Trabzon Merkez
Trabzon Havalimanı TZX – Akçaabat
Trabzon Havalimanı TZX – Maçka
Trabzon Havalimanı TZX – Sümela
Trabzon Havalimanı TZX – Zigana / Zitaş Tatil Köyü
Trabzon Havalimanı TZX – Rize Merkez
Trabzon Havalimanı TZX – Hıdırnebi / Kayabaşı Yaylası
Trabzon Havalimanı TZX – Uzungöl / Çaykara
Trabzon Havalimanı TZX – Giresun Merkez
Trabzon Havalimanı TZX – Ordu Merkez
Trabzon Havalimanı TZX – Ayder Yaylası
Trabzon Havalimanı TZX – Sarp Sınır Kapısı
Trabzon Havalimanı TZX – Yusufeli


Trabzon Havalimanı’na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız web sitemiz üzerinde İLETİŞİM sayfamızı ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Yalıncak Mah. Rize Cad. No:166/17 Ortahisar / TRABZON
Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Instagram Youtube
Türkçe English Arabic
blog