Restaurant

Karadeniz yöresine özgü lezzetlerin yanı sıra zengin açık büfe kahvaltısı ile güne keyifli bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Sonsuz maviliğin içerisinde deniz manzarasıyla karadenizin lezzetli yemeklerini keyifle yiyebilirsiniz.

Türk ve dünya mutfağından özenle seçilmiş, eşsiz tatlar barındıran yemeklerin yer aldığı menümüzü görmenizi ve denemenizi tavsiye ederiz. Restaurantımız her gün otel müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayacak her şeyi biliyoruz... Menüsü Karadeniz mutfaklarının seçkin ürünlerinden oluşmakta olup, zengin başlangıçlar, pizza ve makarna çeşitleri, et, tavuk ve balık menülerinin yanı sıra, özenle hazırlanmış kahvaltı menüsü ile de dikkat çekiyor.

Trabzon zeytinyağlıları, dört peynirli pizza, sübyeli makarna, çökertme, şnitzeller ve panna cotta öne çıkan ürünler. Diyet menüleri de özellikle bayanların ilgisini çekiyor. Yediğimiz her şeyin sadesi, tazesi, doğalı ve yereli güzeldir. Biz yaşadığımız bu bölgenin; Trabzon´un kendine özgü ve taze ve doğal gıdalarının ve beslenme alışkanlıklarının önemine inanıyoruz.
 

Sizleri de 61 Park Otel´de bekliyor olacağız..

Yalıncak Mah. Rize Cad. No:166/17 Ortahisar / TRABZON
Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Instagram Youtube
Türkçe English Arabic
blog