Trabzon deniz kenarı otel24.8.2020

 Karadeniz´ masmavi sularını ve en güzel sahilini izlemek için 61 park otel´de 1 gün konaklamanızı öneriririz. Deniz manzarası eşliğinde adeta bir terapi seansı gibi geçirebileceğiniz bir tatil, gezi, seyahat, konaklama ve balayı

tercihlerinizde 61 park otel olarak coğrafi konumu ile trabzon ilinin hatta karadeniz´in en iddalı manzarasına sahip olan otelimiz bütün odalarının deniz manzarası görecek şekilde özellikle dizayn edilmiş olması ve denize sadece

500 mt uzaklıkta oluşu karadenizi çok güzel bir noktadan seyredebilme fırsatını size sunuyor. Bunun için erken rezervasyon avantajlarından yararlanmanızı öneririz.

 Karadeniz sahil şehri trabzon´da deniz ve dağ manzarasını bir arada sunabilen sayılı oteller arasında 61 park otel´de vardır. Adeta deniz ve ormanın merkez orta noktasında yer alır. Bütün odaların balkonları mevcuttur. teras katta özel balkonlar vardır.

bu eşssiz manzarada keyifli bir konaklama sizleri bekliyor. Sizi en yakın zamanda 61 park otel´de konaklamaya bekliyoruz. Trabzon´un en mükemmel tesisinde, en mükemmel manzarasında, en mükemmel konforunu sevdiklerinizle yaşayın.

61 park otel sizleri misafir etmekten onur duyar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

Yalıncak Mah. Rize Cad. No:166/17 Ortahisar / TRABZON
Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Instagram Youtube
Türkçe English Arabic
blog